Alışveriş Sepetim

Hakkımızda

1992’den bu yana müşterilerimiz için yüksek kaliteli hizmet,danışmanlık,yedek parça,uygulama ve servis hizmetleri veriyoruz.

Bizim Hikayemiz

Başarı Öyküsü

1992’den bu yana müşterilerimiz için yüksek kaliteli hizmet,danışmanlık,yedek parça,uygulama ve servis hizmetleri veriyoruz.Başlangıçta Tarım girdileri ve Bahçe aletleri uzmanlık alanımız iken buna yeni yeni ilgi alanları ilave ederek büyümeye devam ettik. 27 yıl geçen sürede işimiz tutkumuz haline geldi.

Sürekli Gelişen Sistem

Kalite ve Bireysellik

Kalite, bireysellik, esneklik ve cazip fiyatlar memnun müşterilerimiz için felsefemizi oluşturur. Sürekli ürün araştırma ve yeniliklere açık ekibimiz, kendilerini pazarda öne çıkarabilecek ve uzun vadeli müşteri memnuniyetini garanti edecek motivasyonla çalışmaktadır.Ayrıca geniş bir ürün yelpazesi ve bahçe sektöründeki sayısız yeni gelişme ve ürünlerle geleceğe yönelik başarı hikayemize devam edeceğiz.

%100 Müşteri Memnuniyeti

Yedek Parça ve Servis Hizmeti

Şirketimizin en büyük avantajı, müşterilerimize mükemmel bir yedek parça ve servis hizmeti sunabilmemizdir.Müşteri hizmetleri ve fonksiyonellik bizim için önceliklidir.Satmış olduğumuz herhangi bir alet için doğru parçayı veya aksesuarı web mağazamızda bulamazsanız, lütfen samimi müşteri destek hattımızla iletişime geçmekten çekinmeyin.Herhangi bir araçtaki teknik soruları yanıtlamaktan mutluluk duyacağız.

Başka firmadan çin malı matkap almıştım.bir hafta dayandı.internetten baktım en uygun ve kaliteli DBK şarjlı matkap satan irhaltarim vardı hemen sipariş verdim.başta tereddüt ettim ama gerçekten güvenilir firmaymiş sorularıma hemen cevap veriyorlar iki gün içinde kargom geldi.denedim muhteşem çalışıyor Alman firması yapımı güzel Bir matkap
Metin Duymaz
Giresun
Yıllardır beraber çalıştığımız firmadır. %100 güvenebilirsiniz. Hem fiyat hem de kalite olarak çok başarılı firma. İşlerinde uzman olduğunun garantisini verebilirim.
Hasan Yılmaz
Manisa
Ücretsiz Kargo

Her yere ücretsiz kargo

İade ve Değişim

Para iadesi veya değişim

Taksitli Alışveriş

Tüm kartlara 9 taksit imkanı

Güvenli Alışveriş

3D secure güvenli ödeme