1992'DE BAŞLADI

BİR BAŞARI ÖYKÜSÜ

1992’den bu yana müşterilerimiz için yüksek kaliteli hizmet,danışmanlık,yedek parça,uygulama ve servis hizmetleri veriyoruz.Başlangıçta Tarım girdileri ve Bahçe aletleri uzmanlık alanımız iken buna yeni yeni ilgi alanları ilave ederek büyümeye devam ettik. 27 yıl geçen sürede işimiz tutkumuz haline geldi.

İç ve dış piyasalardan gerek temin gerekse üretim yaparak şirketimizin esnekliğini ve yenilikçi gücünü ve ürünlerin bireyselliğini garanti edebiliriz . Bu nedenle 1992 yılında ilk şirketimizi kurduk ve verimli ve uygun maliyetli ürünleri piyasaya arz ettik.
KALİTE VE BİREYSELLİK

Kalite, bireysellik, esneklik ve cazip fiyatlar memnun müşterilerimiz için felsefemizi oluşturur. Sürekli ürün araştırma ve yeniliklere açık  ekibimiz, kendilerini pazarda öne çıkarabilecek ve uzun vadeli müşteri memnuniyetini garanti edecek motivasyonla çalışmaktadır.Ayrıca geniş bir ürün yelpazesi ve bahçe sektöründeki sayısız yeni gelişme ve ürünlerle geleceğe yönelik başarı hikayemize devam edeceğiz.

Yüksek kalite standartları, ürünlerin üstün dayanıklılığı,çeşitliliği ve güler yüzlü hizmet bizi bugünlere kadar getirdi. En yeni gelişmeleri ve organizasyon süreçlerini kullanarak ürünlerimizi geliştiriyor ve çeşitlendiriyoruz. İşlevsel ve ergonomik yönler, ürünlerimizin sunumunda modern tasarım kadar önemlidir. Ulusal ve uluslararası üne sahip birçok firma ile iş ortaklığımız artarak büyümekte. Aynı zamanda, araştırma çalışmaları, kapsamlı uygulama testleri de yeni ürünlerimizin gelişimini desteklemektedir.

Ürün modifikasyonları veya yeni gelişmeler sırasında aksesuar parçaların uyumluluğuna daima dikkat ediyoruz.Her bir ürünle bağlantılı olarak sunduğumuz hizmetlere, başarılı bahçe aletleri satış ve servis hizmetlerinde sunduğumuz aynı kalite standartlarını uyguluyoruz.

YEDEK PARÇA VE AKSESUARLAR

Şirketimizin en büyük avantajı, müşterilerimize mükemmel bir yedek parça ve servis hizmeti sunabilmemizdir.Müşteri hizmetleri ve fonksiyonellik bizim için önceliklidir.Satmış olduğumuz herhangi bir alet için doğru parçayı veya aksesuarı web mağazamızda bulamazsanız, lütfen samimi müşteri destek hattımızla iletişime geçmekten çekinmeyin.Herhangi bir araçtaki teknik soruları yanıtlamaktan mutluluk duyacağız.

Müşteri servisimiz:
0 232 743 22 43 veya iletişim formumuzu kullanın.
5 YIL İSTEĞE BAĞLI GARANTİ

Ürün garantisini 2 yıldan 3 ya da 5 yıla uzatma seçeneğiniz vardır. Bu seçenekle ürünlerimizin dayanıklılığını ve kalitesini vurguluyoruz. Yüksek kaliteli ve dayanıklı aletlerimizin sorunsuz bir şekilde kullanılmasının keyfini çıkarın. Yetkili müşteri yardım hattımız ve teknik yardım hattımız, tüm garanti süresi boyunca öneri ve yardımla yanınızdadır. Cihazınızın garanti süresi içinde bir arıza göstermesi durumunda, size hızlı bir onarım garantisi verebiliriz. Servis durumunda, bize ulaşın; arızalı cihazı ücretsiz olarak bize geri gönderebilirsiniz. Tamir edilen cihazın veya yedek cihazın size geri gönderilmesi de ücretsizdir. Sipariş sürecinde siparişinizi alışveriş sepetinizde uzatabilirsiniz.Alışveriş sepetindeki fareye sadece bir tık ile garanti uzatmasını siparişinize ekleyebilirsiniz. Yüksek kaliteli, dayanıklı ürünlerimiz için 5 yıllık yetkin hizmetimizin avantajlarından yararlanın.

2 yıl üretici garantisi. 10 yıl servis garantisi, tüm yedek parçalarda ve aksesuarlarda bulunabilirlik garantisi sunuyoruz.
Tomking
Tekne ve Bot Motorları
 • 86332-200
  Tomking, ortaklarımızın uzmanlığı ile birlikte tasarlanmış, tekne ve bot motorudur.
 • 86332-200
  Dıştan takma ürünlerimiz ve aksesuarlarımız için tasarım, teknoloji ve patentlerin yanı sıra yedek parçaların ve malzemelerin satışlarını yapmaktayız.
 • 86332-200
  Her yeni dıştan takma motor modeli, seri üretime başlamadan önce 500 saatin üzerinde bir dayanıklılık testinden geçti.
 • 86332-200
  Her dıştan takma, üretim hattından çıkmadan en az 1 saat önce test edilmiştir.
 • 86332-200
  Dıştan takma motorlarımız mevcut Türkiye CE standartlarına uygundur.
 • 86332-200
  Tomking markası ve patentleri Türkiye’de ve 100’den fazla ülkede tescillidir.
 • 86332-200
  Tomking markası Pars Endüstri İç ve Dış Ticaret Limited Şirketinin markasıdır.
Her zaman ve her alanda mutlu tüketiciler görmeyi hedefleyen bir firmayız. Bu anlamda birebir tüketici ilişkisini tek strateji olarak benimsemekteyiz.
truck_1-512
ÜCRETSİZ KARGO

Türkiye’nin her yerine tüm ürünlerde ücretsiz kargo hizmeti veriyoruz

security-shield-lock-512
GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

3D Secure ve Ssl sertifikamız sayesinde en güvenli sitelerin arasındayız

human_customer_107652
MÜŞTERİ HİZMETİ

Aklınıza takılan sorular varsa, herzaman bizimle iletişime geçebilirsiniz

8950-200
TEKNİK DESTEK

Teknek destek hizmet, yedek parça ve aksesuar parçalarımız mevcuttur